Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vaillant Servisi

Vaillant Servisi


Kombiler en az yılda bir kez servis ihtiyacı duyulan ürünler oluyor. Bunda kombilerin yaz ve kış kullanılabilmeleri etkili oluyor. Servis ihtiyacı karşılanmayan kombiler beklenmedik anlarda arızalanabiliyor ya da bakım ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bizler Vaillant Kombi Servisiolarak kombi kullanan kişilerin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle Vaillant Servisi kullanan kişilerin sorun yaşamamasını istiyoruz.

Profesyonel Kadroyla Servis Hizmeti

Kombiler kalorifer ısıtması veya su ısıtma gibi amaçlarla kullanılıyor. Bu sebeple de kombi ürünlerinin pek çok parçası bulunuyor. Vaillant Klima Servisi bu parçalardan herhangi birinin arızalanması durumunda kombiler çalışamaz hale gelebiliyor veya kaliteli çalışma özelliklerini kaybediyor.

Böyle durumlarda servis hizmetini profesyonel kadroya sahip olan firmalardan almak sorunu çözmek için ilk aşama oluyor. Aksi takdirde servisi, bakımı veya tamiri doğru yapılmayan kombilerde sorun devam ederken sorunun büyümesi kombi kaybıyla sonuçlanabiliyor. Bizler Vaillant Servisiolarak bu durumun yaşanmaması adına profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Elemanlarımız uzman oldukları alanlarda müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyorlar. Vaillant Servisi tamir için kombi tamiri konusunda uzman olan elemanlarımızla, bakım içinse kombi bakım elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca firmamıza bağlı olan elemanlarımızın kombi üzerine çalışmak için eğitimleri ve belgeleri bulunuyor.

Vaillant Kombi Bakımları

Vaillant kombilerin bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gerekiyor. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde insanlar kış mevsimlerinde kombi kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sebeple bizler kombi bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına genelinde hizmet veriyoruz.

Vaillant kombi bakımı sırasında gerçekleştirdiğimiz işlemler şunlar oluyor;

  • İlk olarak kombi içerisinde bulunan suyu boşaltıyoruz.
  • Kombinin hava basıncını ölçüyoruz ve değerinin düşük olması durumunda basınç uyguluyoruz.
  • Yanma haznesi ve brülörün temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Cihaza bağlı olan vanaları söküyoruz ve temizledikten sonra aynı şekilde vanaları yerlerine takıyoruz.
  • Kalorifer filtresini ve fan filtresini sökerek tozlarından arındırıyoruz.
  • Elektrik bağlantı kontrolünü yapıyoruz.

Bakımı tamamladığımızda gaz ayarını yapıyor ve kombiden çıkardığımız parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Sonrasında kombiyi çalışır hale getirerek hizmetimizi tamamlıyoruz.

Vaillant Kombi Tamirleri

Evlerde kullanılan Vaillant kombiler zaman içerisinde bozulabiliyor. Bu bozulma bazen büyük sorunlar yaratırken bazen de basit bir işlemle düzelebiliyor. Ancak bunun için kombi sahiplerinin profesyonel olan kişilere başvurması gerekiyor. Bizler Vaillant Kombi Servisi kombilerde tamir işinde deneyim sahibi olduğumuz için tamir ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Servis kaydı oluşturarak firmamıza başvuran kişilerin verdikleri adrese giderek kombilerinin tamir ediyoruz. Tamir süremiz yaşanan arızanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Vaillant Kombi Servisisırasında kombi parça değişimlerini ev sahiplerinin onayı doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve böylelikle sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Hafta Boyunca Servis Hizmeti

Vaillant Klima Servisi kullanan kişilere sunduğumuz servis hizmetimizi hafta boyunca veriyoruz. Bu sayede kombi sahipleri istedikleri günde bize başvurabiliyorlar. Servis kaydı oluşturmaları sayesinde belirlenen günde adrese ulaşarak kombilerin tamir ve bakım servisi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Servis olarak hafta boyunca 09.00 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşya dünyasında yeni nesil cihazlar boy göstermeye başladı. Vaillant Servisihizmetleri kategorisinde yeni nesil cihazların bakımı servis hizmetleri programına dahil edilmektedir. Vaillant Servisifirmamız yeni nesil kategorisindeki cihazların bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima, kombi ve beyaz eşyada firmamız 7/24 tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hayatımızın Bir Parçası Beyaz Eşyalar

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, davlumbazlar ve televizyonlar beyaz eşya dünyasının birer üyesidir. Bütün bu eşyalar hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmezlerdir. Bu cihazların uzun yıllar kullanılabilmesi için servis hizmetine ihtiyaç vardır. Vaillant Servisiservis hizmeti ve yedek parça, bütün cihazların kullanım ömrünü uzattığı gibi beyaz eşya dünyasında da kullanım kalitesini ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Profesyonel servis ekibimiz;

1-      Buzdolabı

2-      Çamaşır makinesi

3-      Bulaşık makinesi

4-      Fırın

5-      Davlumbaz gibi birçok beyaz eşyanın pratik servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanım kalitesi düşen beyaz eşyalar, bozulan ve kullanılmaz hale gelen cihazlar profesyonel servis hizmeti ile tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Klimalar İçin Etkili Servis Hizmeti

Çöl sıcakları nedeniyle yaz aylarında kapalı mekanlarda yaşam kalitesi düşmektedir. Klimalar sıcak yaz günlerinde yaşam kalitesini artırmaktadır. Klimanın bakımsız olması durumunda istenilen bakım özellikleri meydana gelmez. Klima bakım işlemlerinde tecrübeli Vaillant Klima Servisi elemanları istediğiniz süre zarfında eşyalarınızı tamir etmektedir.

Klima bakımında filtre temizliği ilk önemli iştir. Klima içerisinde bulunan ve cihaz içine hava çeken fan zamanla havadaki toz zerreleri nedeniyle tıkanır ve zor döner. Ayrıca fanın önündeki filtre de aynı şekilde tıkanabilir. Filtredeki tozlar ve fanda biriken tozlar servis ekibi tarafından temizlenmektedir.

Klimaların soğutma işleminde gaz önemlidir. Gaz cihaza giren havayı soğuttuğu için klimada her zaman için gaz bulunmalıdır. Gazı biten cihazlar soğutma işlemini yapamaz. Klima gazı bitmeden gaz takviyesi yapılmalıdır. Ayrıca bütün filtreler temizlenmelidir. Temizleme işleminin ardından diğer aksamlar kontrol edilmektedir.

Klima Bakımı İhmal Edilmemelidir

Yaz aylarına girmeden önce klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımlı bir klima daha az elektrik harcar ve tasarruf sağlar. Bu nedenle klimanın yıllık bakımı yapılmalıdır. Küçük oda tipi klimaların yanı sıra düğün ve nişan salonlarına özel büyük klimalar da bakım ister. Tıkanan ve temizlik isteyen bütün klimalar için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır.

Profesyonellik Önemlidir

Servis hizmetleri konusunda deneyimli olmayan servis ekipleri cihazınıza zarar verebilir. Vaillant Klima Servisi deneyimsiz servis ekipleri sadece cihazı temizleyerek bakım veya tamir yaptığını iddia edebilir. Bu gibi durumlarda müşteri cihazı için gerekli bakımı yaptıramaz. Profesyonel servis hizmetinde cihazın temizliğinin yanı sıra tamir ve bakım işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Servis hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri zamanlamadır. Firmamızın takım ruhuna sahip servis ekibi zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır ve takım anlayışı ile gerekli bütün bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.