Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Altus Servisi

Altus Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran buzdolapları, klimalar ve kombiler, servis hizmeti ile daha kullanışlı hale gelmektedir. Profesyonel Altus Servisi hizmetine ihtiyaç duyan bu önemli cihazlar, kullanım kalitesine ulaşabilmek için profesyonel işçiliğe ihtiyaç duymaktadır.

Servis Çağırma İşlemi

Servis hizmetinin temelini oluşturan en önemli konu özel servis programıdır. Altus Servisi Ankastre Servisi bu program, aksaklık yaşanmadan gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasında önemli rol oynar. Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren firma en iyi servis programını hazırlamaktadır. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için müşteri hizmetleri öncelikle adres bilgilerini, kimlik bilgilerini, arıza bilgilerini ve diğer önemli bilgileri almaktadır. Altus Servisi Daha sonra en uygun saatte servis ekiplerimiz adresinize ulaşmaktadır.

Adresinize gelmeden önce servis elemanları telefon açmaktadır. Altus Servisi son dakikada bir işiniz çıkarsa randevu ileri bir tarihe ertelenmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde servis ekibi öncelikle arıza hikayesini dinlemektedir. Arıza hikayesini dinleyen servis elemanları tamir edilecek cihazı çalıştırmaktadır. Bakım işlemlerinde çözüm ortağınız olan servis ekipleri arıza için gerekli işlemleri ve gerekli parçaları listeye eklemektedir. Servis ekipleri ücreti kabul ettikten sonra servis ekibi tamir ve bakım işlemini yapmaktadır.

Beyaz Eşya Bakım İşlemleri

Beyaz eşya bakım işlemleri, tamir işlemleri kadar önemlidir ve profesyonel Altus Beyaz Eşya Servisi gerekir. Bakım işlemlerinde firma beyaz eşyanın çalışma performansını artırmaktadır. Buzdolabı bakım işlemlerinde buzdolabının performansını düşüren etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca değişmesi gereken parçalar da değiştirilmektedir. Beyaz eşya bakım işlemlerinde;

1-     Fırın bakım işlemlerinde genellikle fırının ısıtma özelliği problem çıkarmaktadır. Ayrıca hava kaçırma ve elektrik arızaları da fırın bakım ve onarım işlemlerinde karşılaşılan sorunlar içerisinde yer almaktadır.

2-     Bulaşık makinelerinde tahliye boruları, temiz su boruları, iç kısımdaki su dağıtan pervane ve kontrol kartı arızalanmaktadır. Bu arızalar da profesyonel yöntemlerle kısa sürede tamir edilmektedir.

3-     Çamaşır makinesi motoru, en çok arızalanan kısımdır. Ayrıca beyin kartı da arızalanabilir. Tahliye boruları ve su boruları, çamaşır makinelerinde en çok arızalanan kısımlardır. Su almama, suyu dökmeme, yıkama işlemine geçmeme gibi arızalar uzman servis ekibi tarafından tamir edilmektedir.

Kombi Bakım İşlemleri

Kombi arızaları da beyaz eşya kategorisinde en çok meydana gelen arızalardır. Kombi arızalarında kombi suyunun ve petek suyunun ısınmaması, baca fanının çalışmaması ve ses yapması, alev alma anında poflama, su kaçırma, çok ısınma, ses yapma ve gaz kaçırma gibi arızalar meydana gelmektedir. Ayrıca orta kısımdaki su ısıtıcı tabletler de tıkanabilir. Bu tabletin tıkanması durumunda ısıtma işlemi daha fazla enerji ile mümkün hale gelmektedir. Bu durumda da fatura daha fazla gelmektedir.

Klima Bakım İşlemleri

Klima bakım işlemlerinde de servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtre kısmı temizlenmektedir. Daha sonra iç kısımdaki polenler temizlenmektedir. Fan temizliği ve genel iç temizliğin ardından değişmesi gereken parçalar değişmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşya dünyasında yeni nesil cihazlar boy göstermeye başladı. Altus Servisihizmetleri kategorisinde yeni nesil cihazların bakımı servis hizmetleri programına dahil edilmektedir. Altus Servisifirmamız yeni nesil kategorisindeki cihazların bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima, kombi ve beyaz eşyada firmamız 7/24 tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hayatımızın Bir Parçası Beyaz Eşyalar

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, davlumbazlar ve televizyonlar beyaz eşya dünyasının birer üyesidir. Bütün bu eşyalar hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmezlerdir. Bu cihazların uzun yıllar kullanılabilmesi için servis hizmetine ihtiyaç vardır. Altus Servisiservis hizmeti ve yedek parça, bütün cihazların kullanım ömrünü uzattığı gibi beyaz eşya dünyasında da kullanım kalitesini ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Profesyonel servis ekibimiz;

1-      Buzdolabı

2-      Çamaşır makinesi

3-      Bulaşık makinesi

4-      Fırın

5-      Davlumbaz gibi birçok beyaz eşyanın pratik servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanım kalitesi düşen beyaz eşyalar, bozulan ve kullanılmaz hale gelen cihazlar profesyonel servis hizmeti ile tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Klimalar İçin Etkili Servis Hizmeti

Çöl sıcakları nedeniyle yaz aylarında kapalı mekanlarda yaşam kalitesi düşmektedir. Klimalar sıcak yaz günlerinde yaşam kalitesini artırmaktadır. Klimanın bakımsız olması durumunda istenilen bakım özellikleri meydana gelmez. Klima bakım işlemlerinde tecrübeli Altus Klima Servisi elemanları istediğiniz süre zarfında eşyalarınızı tamir etmektedir.

Klima bakımında filtre temizliği ilk önemli iştir. Klima içerisinde bulunan ve cihaz içine hava çeken fan zamanla havadaki toz zerreleri nedeniyle tıkanır ve zor döner. Ayrıca fanın önündeki filtre de aynı şekilde tıkanabilir. Filtredeki tozlar ve fanda biriken tozlar servis ekibi tarafından temizlenmektedir.

Klimaların soğutma işleminde gaz önemlidir. Gaz cihaza giren havayı soğuttuğu için klimada her zaman için gaz bulunmalıdır. Gazı biten cihazlar soğutma işlemini yapamaz. Klima gazı bitmeden gaz takviyesi yapılmalıdır. Ayrıca bütün filtreler temizlenmelidir. Temizleme işleminin ardından diğer aksamlar kontrol edilmektedir.

Klima Bakımı İhmal Edilmemelidir

Yaz aylarına girmeden önce klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımlı bir klima daha az elektrik harcar ve tasarruf sağlar. Bu nedenle klimanın yıllık bakımı yapılmalıdır. Küçük oda tipi klimaların yanı sıra düğün ve nişan salonlarına özel büyük klimalar da bakım ister. Tıkanan ve temizlik isteyen bütün klimalar için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır.

Profesyonellik Önemlidir

Servis hizmetleri konusunda deneyimli olmayan servis ekipleri cihazınıza zarar verebilir. Altus Klima Servisi deneyimsiz servis ekipleri sadece cihazı temizleyerek bakım veya tamir yaptığını iddia edebilir. Bu gibi durumlarda müşteri cihazı için gerekli bakımı yaptıramaz. Profesyonel servis hizmetinde cihazın temizliğinin yanı sıra tamir ve bakım işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Servis hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri zamanlamadır. Firmamızın takım ruhuna sahip servis ekibi zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır ve takım anlayışı ile gerekli bütün bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.