Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Baykan Servisi

Baykan Servisi

                             Baykan Servisi

Kombiler en az yılda bir kez servis ihtiyacı duyulan ürünler oluyor. Bunda kombilerin yaz ve kış kullanılabilmeleri etkili oluyor. Servis ihtiyacı karşılanmayan kombiler beklenmedik anlarda arızalanabiliyor ya da bakım ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bizler  Baykan Servisi olarak kombi kullanan kişilerin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle  Baykan Kombi Servisi kullanan kişilerin sorun yaşamamasını istiyoruz.

Profesyonel Kadroyla Servis Hizmeti

Kombiler kalorifer ısıtması veya su ısıtma gibi amaçlarla kullanılıyor. Bu sebeple de kombi ürünlerinin pek çok parçası bulunuyor. Bu parçalardan herhangi birinin arızalanması durumunda kombiler çalışamaz hale gelebiliyor veya kaliteli çalışma özelliklerini kaybediyor.

Böyle durumlarda servis hizmetini profesyonel kadroya sahip olan firmalardan almak sorunu çözmek için ilk aşama oluyor. Aksi takdirde servisi, bakımı veya tamiri doğru yapılmayan kombilerde sorun devam ederken sorunun büyümesi kombi kaybıyla sonuçlanabiliyor.  Baykan Beyaz Esya Servisi  Bizler kombi servisi olarak bu durumun yaşanmaması adına profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Elemanlarımız uzman oldukları alanlarda müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyorlar. Tamir için kombi tamiri konusunda uzman olan elemanlarımızla, bakım içinse kombi bakım elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca firmamıza bağlı olan elemanlarımızın kombi üzerine çalışmak için eğitimleri ve belgeleri bulunuyor.

Baykan Kombi Bakımları


Baykan Servisi bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gerekiyor. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde insanlar kış mevsimlerinde kombi kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sebeple bizler kombi bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına genelinde hizmet veriyoruz.

Baykan Bombi Bakımı sırasında gerçekleştirdiğimiz işlemler şunlar oluyor;

  • İlk olarak kombi içerisinde bulunan suyu boşaltıyoruz.
  • Kombinin hava basıncını ölçüyoruz ve değerinin düşük olması durumunda basınç uyguluyoruz.
  • Yanma haznesi ve brülörün temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Cihaza bağlı olan vanaları söküyoruz ve temizledikten sonra aynı şekilde vanaları yerlerine takıyoruz.
  • Kalorifer filtresini ve fan filtresini sökerek tozlarından arındırıyoruz.
  • Elektrik bağlantı kontrolünü yapıyoruz.

Bakımı tamamladığımızda gaz ayarını yapıyor ve kombiden çıkardığımız parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Sonrasında kombiyi çalışır hale getirerek hizmetimizi tamamlıyoruz.

Baykan Kombi Tamirleri


Baykan Klima Servisi Bakımı zaman içerisinde bozulabiliyor. Bu bozulma bazen büyük sorunlar yaratırken bazen de basit bir işlemle düzelebiliyor. Ancak bunun için kombi sahiplerinin profesyonel olan kişilere başvurması gerekiyor. Bizler Baykan kombilerde tamir işinde deneyim sahibi olduğumuz için tamir ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Servis kaydı oluşturarak firmamıza başvuran kişilerin verdikleri adrese giderek kombilerinin tamir ediyoruz. Tamir süremiz yaşanan arızanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Tamir işlemi sırasında kombi parça değişimlerini ev sahiplerinin onayı doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve böylelikle sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz.


Hafta Boyunca Servis Hizmeti


Baykan Kombi Bakımı kullanan kişilere sunduğumuz servis hizmetimizi hafta boyunca veriyoruz. Bu sayede kombi sahipleri istedikleri günde bize başvurabiliyorlar. Servis kaydı oluşturmaları sayesinde belirlenen günde adrese ulaşarak kombilerin tamir ve bakım servisi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Servis olarak hafta boyunca 09.00 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Baykan Klima Bakımı cihazlarınız için gerçekleştirmekte olduğumuz teknik servis hizmetlerimizde uzman ekibimiz ile birlikte profesyonel çalışmalara imza atmaktayız. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını benimsemiş olan ekibimiz her tür arızada sizlere kesintisiz olarak destek sağlamaktadır.Baykan Kombi Servisi Hizmeti


Kış aylarında yaşam alanları için çok büyük öneme sahip olan kombilerde farklı nedenlerle arızalar meydana gelebilmektedir. Yaşamış olduğunuz arızalarda randevu talebinde bulunduğunuz takdirde ekibimiz aynı gün içerisinde adresinize gelerek sorunun giderilmesini sağlamaktadır.
Baykan Servisi hizmetlerinde kullandığımız modern teknikler sayesinde her tür arızayı başarılı bir şekilde gidermekte ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktayız.


Baykan Kombi Bakım Hizmetleri


Kombilerin sorunsuz ve güvenle çalışabilmesi adına kış aylarına girmeden önce bakımının düzenli olarak yaptırılması oldukça önemli bir konudur. Gerçekleştirmiş olduğumuz kombi bakım hizmetleri ile hem kombilerin ömrünü uzatmakta hem de daha yüksek bir performansta çalışmasını sağlamaktayız.
Kombi bakım çalışmaları yaparken varsa eğer mevcut arızaları da önceden tespit edebilme şansı elde etmekteyiz. Bu da ileride yaşanabilecek daha büyük sorunlara karşı sizi korumaktadır. Düzenli olarak yapılan kombi bakım çalışmaları ile kombileri çok daha yüksek performansta kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz. Bu durum doğalgaz faturalarına da yansımakta ve böylelikle gereksiz bir maliyete yüklenmekten kurtulmaktasınız.
Garanti güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz  Baykan Klima Servisi hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.