Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eca Servisi

Eca Servisi


Kombiler en az yılda bir kez servis ihtiyacı duyulan ürünler oluyor. Bunda kombilerin yaz ve kış kullanılabilmeleri etkili oluyor. Servis ihtiyacı karşılanmayan kombiler beklenmedik anlarda arızalanabiliyor ya da bakım ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bizler Eca Kombi Servisi olarak kombi kullanan kişilerin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle Eca Servisi kullanan kişilerin sorun yaşamamasını istiyoruz.

Profesyonel Kadroyla Servis Hizmeti

Kombiler kalorifer ısıtması veya su ısıtma gibi amaçlarla kullanılıyor. Bu sebeple de kombi ürünlerinin pek çok parçası bulunuyor. Eca Klima Servisi bu parçalardan herhangi birinin arızalanması durumunda kombiler çalışamaz hale gelebiliyor veya kaliteli çalışma özelliklerini kaybediyor.

Böyle durumlarda servis hizmetini profesyonel kadroya sahip olan firmalardan almak sorunu çözmek için ilk aşama oluyor. Aksi takdirde servisi, bakımı veya tamiri doğru yapılmayan kombilerde sorun devam ederken sorunun büyümesi kombi kaybıyla sonuçlanabiliyor. Bizler Eca Servisiolarak bu durumun yaşanmaması adına profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Elemanlarımız uzman oldukları alanlarda müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyorlar. Eca Kombi Servisi tamir için kombi tamiri konusunda uzman olan elemanlarımızla, bakım içinse kombi bakım elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca firmamıza bağlı olan elemanlarımızın kombi üzerine çalışmak için eğitimleri ve belgeleri bulunuyor.

Eca Kombi Bakımları

Eca kombilerin bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gerekiyor. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde insanlar kış mevsimlerinde kombi kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sebeple bizler kombi bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına genelinde hizmet veriyoruz.

Eca kombi bakımı sırasında gerçekleştirdiğimiz işlemler şunlar oluyor;

  • İlk olarak kombi içerisinde bulunan suyu boşaltıyoruz.
  • Kombinin hava basıncını ölçüyoruz ve değerinin düşük olması durumunda basınç uyguluyoruz.
  • Yanma haznesi ve brülörün temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Cihaza bağlı olan vanaları söküyoruz ve temizledikten sonra aynı şekilde vanaları yerlerine takıyoruz.
  • Kalorifer filtresini ve fan filtresini sökerek tozlarından arındırıyoruz.
  • Elektrik bağlantı kontrolünü yapıyoruz.

Bakımı tamamladığımızda gaz ayarını yapıyor ve kombiden çıkardığımız parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Sonrasında kombiyi çalışır hale getirerek hizmetimizi tamamlıyoruz.

Eca Kombi Tamirleri

Evlerde kullanılan Eca kombiler zaman içerisinde bozulabiliyor. Bu bozulma bazen büyük sorunlar yaratırken bazen de basit bir işlemle düzelebiliyor. Ancak bunun için kombi sahiplerinin profesyonel olan kişilere başvurması gerekiyor. Bizler Eca Kombi Servisi kombilerde tamir işinde deneyim sahibi olduğumuz için tamir ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Servis kaydı oluşturarak firmamıza başvuran kişilerin verdikleri adrese giderek kombilerinin tamir ediyoruz. Tamir süremiz yaşanan arızanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Eca Kombi Servisisırasında kombi parça değişimlerini ev sahiplerinin onayı doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve böylelikle sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Hafta Boyunca Servis Hizmeti

Eca Klima Servisi kullanan kişilere sunduğumuz servis hizmetimizi hafta boyunca veriyoruz. Bu sayede kombi sahipleri istedikleri günde bize başvurabiliyorlar. Servis kaydı oluşturmaları sayesinde belirlenen günde adrese ulaşarak kombilerin tamir ve bakım servisi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Servis olarak hafta boyunca 09.00 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.