Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43


Beyaz Eşya Servisi ve günlük işlerimizi kolay bir şekilde yapabilmemizi sağlayan beyaz eşyalar en büyük yardımcılarımız arasında yer almaktadır. Bu nedenle beyaz eşyalarımızın bakımını zamanında yaptırmak ve güvenli bir biçimde kullanmak ürünün kullanım ömrünü uzatmak için oldukça önemlidir.

Firma olarak çeşitli nedenlerle bozulmuş olan beyaz eşyaların onarımını titizlikle yapmaktayız. Üstelik birçok markanın tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya değiştirmek kolay bir süreç olmadığı için firma olarak siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarını onarıyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Firma olarak beyaz eşya tamirini gerçekleştirdiğimiz markalar arasında Vestel de yer almaktadır. Beyaz Eşya Servisi olarak Vestel marka cihazlarınızın onarımını titizlikle gerçekleştiriyoruz. Vestel marka eşyaların arızalanma nedenleri arasında;

  • Kullanıcıların Ürünü Yanlış Kullanması
  • Sürekli Gidip Gelen Elektrik
  • Uzun Süre Kullanma
  • Ürünün Üretilme sürecinde yapılmış olan hatalar gibi nedenler yer almaktadır.

Ancak tüm bu problemler, gereksiz yedek parça kullanımı ve fazla masraf olmadan firmamız tarafından çözülmektedir. Siz de telefon numaramız üzerinden bize beyaz eşya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Beyaz eşyaların pahalı olması nedeniyle Vestel marka eşyanızı güvenli bir firmaya tamir ettirmek istemeniz doğaldır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Regal Marka beyaz eşyalar günümüzde birçok evde kullanılmaktadır. Bu nedenle biz de Beyaz Eşya Servisi hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Regal marka buzdolabı, çamaşır veya bulaşık makinesi, klima ve televizyon gibi eşyalarınızın tamirini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Regal Marka eşyanızın problemini hızlı bir şekilde tespit ediyor ve oldukça makul fiyatlar ile onarıyoruz. Böylece beyaz eşyanızın daha az enerji harcayarak çalışmasını sağlamış oluyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayanan çalışma ilkemiz ile birlikte yüksek teknoloji ve yedek parça kullanımı ile siz değerli müşterilerimizin ürünlerini tamir ediyoruz. Bu nedenle firma olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Regal Marka beyaz eşyaların yedek parçaları zor bulunmasına rağmen firma olarak böyle bir yedek parça bulma sıkıntısı yaşamıyor ve Regal marka eşyanızı kısa sürede tamir ediyoruz. Bu nedenle hizmetimizde herhangi bir gecikme yaşanmamış oluyor.

Siz de Regal Marka eşyanız sorun yaşıyorsa bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Arçelik Servis Hizmeti

Günümüzde hemen her evde hem maliyetli hem de oldukça uzun ömürlü olması nedeniyle Arçelik marka beyaz eşya bulunmaktadır. Bu nedenle birçok müşteri Arçelik Servisolup olmadığını merak etmektedir. Firma olarak evlerinizde bulunan Arçelik marka eşyalarını onarıyoruz. Oldukça fazla tercih edilmesi nedeniyle Arçelik marka ürünlerinizi yedek parça arama derdi olmadan bize kolayca teslim edebilir ve hızlı bir şekilde ürününüzü tamir edilmiş bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Üstelik firma olarak Arçelik servis hizmetini siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla oldukça uygun fiyatlar karşılığında ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye önem veriyoruz. Siz de bozulan beyaz eşyanızı güvenle bize tamir ettirebilir ve beyaz eşyanızı daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.