Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek Temizliği Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Petek Temizliği kombinin ısıttığı suyu evin içinde gezdiren ve havayı ısıtan petekler zamanla kireç kalıntısı ile dolar ve tıkanır. Kombi Petek Bakımı kireç kalıntısı ve benzeri atıkların petekleri doldurması aynı zamanda kombinin çalışma performansını olumsuz etkiler. Daha fazla enerjinin harcanmasına neden olur. Petek Bakımı ile kombinizin ısıtma özelliğini maksimuma çıkarmaktadır.

Modern Petek Temizliği

Kombi bakımında yeni nesil makinelerle Kombi Petek Bakımı yapılmaktadır. Petek temizliğinde kullanılan makineler tesisattaki bütün atıkları temizlemektedir ve tahliye kısmından dışarı aktarmaktadır. Bu makineler sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur ve aynı zamanda kombiler için her hangi bir problem meydana getirmemektedir.

Peteklerin uzun süre kullanılması durumunda tıkanması ve sıcak suyun ısıtma tesirini ortadan kaldırması kullanıcı için maddi zarara neden olmaktadır. Petek ısınmadığı zaman kullanıcı kombi derecesini artırır ve peteği ısıtmaya çalışır. Bu durumda doğal gaz faturası fazla gelir. Petek Temizliği Petek temizliği yaklaşık olarak % 25 oranında faturanın düşmesine neden olur.