Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Klima Bakımı Servis

Klima Bakımı Servis

Klima Bakımı Servis

Klima Bakımı Servis Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Klima Bakımı Servisi hizmetleri arıza, bakım ve onarım çözümleri sunan, cihazın kullanım ömrünü uzatan hizmetlerdir. Yedek parça destekli gerçekleştirilen servis hizmetlerinde profesyonel yöntemler her zaman için ön planda yer almaktadır.

Servis Çağırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Kombi, klima ve beyaz eşya servis hizmetlerinde ilk aşama müşteri hizmetlerinin aranması ve gerekli bilgilerin verilmesidir.

Müşteri hizmetlerine;

1-      Cihaz modeli ve markası

2-      Cihazın arıza bilgileri,

3-      İletişim bilgileri,

4-      Adres ve kimlik bilgileri de eksiksiz verilmelidir. Müşteri hizmetleri sizin için uygun bir tarihe randevu verecektir.

Servis ekibi adresinize gelmeden telefon açarak evde olup olmadığınızı teyit etmektedir. Evde değilseniz veya acil bir işiniz çıktıysa servis ekibi yeni bir tarihe randevu açmaktadır. Randevu açma işlemi pratik bir şekilde yenilenmektedir. Firmamızın deneyimli servis ekibi bu konuda güncel çözüm seçeneği sunarak hareket etmektedir.

Klima Kombi Petek Bakımı

Klima Bakımı  profesyonelliğin önemli olduğu günümüz servis hizmetlerinde kombi ve beyaz eşya seçeneklerinin yanı sıra klima cihazlarının bakımı da önemlidir. Klima Bakımı işlemlerinde firma elemanlarımız ilk önce cihazın arıza hikayesini dinlemektedir. Daha sonra cihazı çalıştırmaktadır. Bu işlemin ardından servis ekiplerimiz bakım, onarım ve tamir listesi oluşturmaktadır. Tamir ve bakım listesini oluşturan firma elemanlarımız gerekli yedek parçaları da aynı şekilde tedarik ederek bakım işlemine geçmektedir.

Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firma servis ekibimiz öncelikle ön kısımdaki filtreleri temizlemektedir. Klima Bakımı Servisidaha sonra fan temizliği ve polen temizliği yapılmaktadır. Ekibimiz klimanın fanını temizleyerek fanın rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Klima gaz seviye kontrolü sonrasında gerektiğinde gaz basılmaktadır. Gaz basma işleminde geç kalınırsa şamandırada arıza çıkabilir.

Dış cephe bölümündeki motorun çalışma performansı da aynı şekilde servis ekibimiz tarafından incelenmektedir. Elektronik kart mekanizması, power sistemi ve soğutma performansı incelendikten sonra gerekli işlemler müşteri onayından sonra gerçekleştirilmektedir.

Kombi Temizliği ve Bakımı

Petek Bakımı kış aylarına girmeden yılda bir defa kombi bakımı yaptırmak, kombinin çalışma performansını artırır ve daha az gaz tüketimi sağlar. Böylece faturalar daha az gelir. Kombi Bakımı işlemleriyle firmamız kısa sürede kombinizi kullanılabilir şekilde teslim etmektedir. Kombi bakım işlemlerinde öncelikle kombinin su ısıtma mekanizması kontrol edilir.

Baca fanı kontrol işlemleri, peteğin ısınma performansı, orta kısımdaki tabletin ısıtma performansı ve diğer aksamlar servis ekibimiz tarafından incelenir. Yapılan inceleme sonunda gerekli işlemler liste halinde hazırlanır. Parça değişecekse ekibimiz tarafından değiştirilir. Bütün bu işlemler yerinde yapılır ve müşteri onayı ile gerçekleştirilir.

Petek Temizliği ve Bakımı

Petek temizliği de diğer kategoriler gibi önemli konulardan biridir. Bakımlı ve temiz bir kombi daha az yakar. Ancak petek temiz değilse mekansal ısınma meydana gelmez. Mekansal ısınmanın meydana gelmesi için Petek Bakımı gerekir. İç kısımdaki kanalların tıkanması ve iç kısmın yabancı madde ile kaplanması sonucunda petek ısınmaz. Bu nedenle profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç vardır.