Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Beyaz eşyalar, evlerde çok önemli görevleri yerine getiren cihazlardır. Bu cihazların arızalanması evde sıkıntıya neden olmaktadır. Bu sebeple, uzman firmalardan bakım hizmeti almak gereklidir. 'de uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız, Ferroli Servisi olarak birçok kişinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Ferrolimarka klima ve kombilerin bakım ve onarımlarını gerektiği şekilde yapan firmamız, cihazların, görevlerini yerine getirmesini sağlıyor. Firmamız, cihazlar için rutin bakım işlemi yanında, montaj ve tamir işlemi de yapabiliyor.

Ferroli Kombi Bakım

Uzmanlar, kombilere yılda en az iki defa bakım yapılmasını tavsiye ediyorlar. Ferroli Kombi Servisi almak isteyenler, firmamızı tercih ediyorlar. Firmamız, kombinin filtresini kontrol ediyor. Brülörünü ve yanma haznesini kontrol ediyor. Elektrik ve gaz bağlantısını kontrol eden firmamız, kombiyi yanar halde, müşteriye teslim ediyor.

Ferroli Klima Bakım

Klimalar, yaz aylarında sıklıkla kullanılan cihazlardır. Ancak, klimaların verimli çalışabilmesi için, bakımlarının yapılması şarttır. Klima filtresi ve gazı periyodik olarak değiştirilmelidir. Biz, bu hizmeti de sunuyoruz. Firmamız, rutin servis hizmetinin yanı sıra tamir hizmeti de veriyor.

Klima ve Kombi Tamir Hizmeti

Uzman personelimiz, rutin bakımlarda bir arızaya rastlaması halinde tamirini yapıyor. Ferroli Klima Servisi Buna ek olarak, müşteriler, cihazlardaki arızalar için, bizi arıyorlar. Biz, alanında uzman personelimizle gelen talebe kısa zamanda dönüş sağlayarak, arızayı gideriyoruz. Firmamız, bakım ve onarım dışında, her türlü marka için yedek parça satışı da yapıyor.