Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Regal Servisi

Regal Servisi


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşya dünyasında yeni nesil cihazlar boy göstermeye başladı. Regal Servisihizmetleri kategorisinde yeni nesil cihazların bakımı servis hizmetleri programına dahil edilmektedir. Regal Servisifirmamız yeni nesil kategorisindeki cihazların bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima, kombi ve beyaz eşyada firmamız 7/24 tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hayatımızın Bir Parçası Beyaz Eşyalar

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, davlumbazlar ve televizyonlar beyaz eşya dünyasının birer üyesidir. Bütün bu eşyalar hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmezlerdir. Bu cihazların uzun yıllar kullanılabilmesi için servis hizmetine ihtiyaç vardır. Regal Servisiservis hizmeti ve yedek parça, bütün cihazların kullanım ömrünü uzattığı gibi beyaz eşya dünyasında da kullanım kalitesini ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Profesyonel servis ekibimiz;

1-      Buzdolabı

2-      Çamaşır makinesi

3-      Bulaşık makinesi

4-      Fırın

5-      Davlumbaz gibi birçok beyaz eşyanın pratik servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanım kalitesi düşen beyaz eşyalar, bozulan ve kullanılmaz hale gelen cihazlar profesyonel servis hizmeti ile tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Klimalar İçin Etkili Servis Hizmeti

Çöl sıcakları nedeniyle yaz aylarında kapalı mekanlarda yaşam kalitesi düşmektedir. Klimalar sıcak yaz günlerinde yaşam kalitesini artırmaktadır. Klimanın bakımsız olması durumunda istenilen bakım özellikleri meydana gelmez. Klima bakım işlemlerinde tecrübeli Regal Klima Servisi elemanları istediğiniz süre zarfında eşyalarınızı tamir etmektedir.

Klima bakımında filtre temizliği ilk önemli iştir. Klima içerisinde bulunan ve cihaz içine hava çeken fan zamanla havadaki toz zerreleri nedeniyle tıkanır ve zor döner. Ayrıca fanın önündeki filtre de aynı şekilde tıkanabilir. Filtredeki tozlar ve fanda biriken tozlar servis ekibi tarafından temizlenmektedir.

Klimaların soğutma işleminde gaz önemlidir. Gaz cihaza giren havayı soğuttuğu için klimada her zaman için gaz bulunmalıdır. Gazı biten cihazlar soğutma işlemini yapamaz. Klima gazı bitmeden gaz takviyesi yapılmalıdır. Ayrıca bütün filtreler temizlenmelidir. Temizleme işleminin ardından diğer aksamlar kontrol edilmektedir.

Klima Bakımı İhmal Edilmemelidir

Yaz aylarına girmeden önce klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımlı bir klima daha az elektrik harcar ve tasarruf sağlar. Bu nedenle klimanın yıllık bakımı yapılmalıdır. Küçük oda tipi klimaların yanı sıra düğün ve nişan salonlarına özel büyük klimalar da bakım ister. Tıkanan ve temizlik isteyen bütün klimalar için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır.

Profesyonellik Önemlidir

Servis hizmetleri konusunda deneyimli olmayan servis ekipleri cihazınıza zarar verebilir. Regal Klima Servisi deneyimsiz servis ekipleri sadece cihazı temizleyerek bakım veya tamir yaptığını iddia edebilir. Bu gibi durumlarda müşteri cihazı için gerekli bakımı yaptıramaz. Profesyonel servis hizmetinde cihazın temizliğinin yanı sıra tamir ve bakım işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Servis hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri zamanlamadır. Firmamızın takım ruhuna sahip servis ekibi zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır ve takım anlayışı ile gerekli bütün bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Bölgemiz geneline, Regal Servisi ürünler için her türlü servis hizmetini sunuyoruz. Kombi ve klima kullanıcılarının yanında oluyor, tüm hizmetlerimizi uzman ekiplerimizle kesintisiz olarak sunuyoruz. Regal Servisi hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler. İnternet üzerinden servis talep formunu dolduranlar, hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar.

Servis Hizmetlerimiz

Regal servisi olarak tüm ürünler için kurulum, periyodik bakım ve arıza tamir hizmetlerini veriyoruz.

Çağrı numaralarımızı arayarak bizlere ulaşanlar şu hizmetleri talep edebiliyorlar;

  • Kombi servisi,
  • Klima servisi,
  • Şofben servisi,
  • Hidrofor servisi,

Bu ürünler ile ilgili montaj dahil tüm bakım hizmetleri talep edilebilmektedir. Regal ürünleri kullanırken, karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu bizlere bildirebilir ve sorunu hemen çözmemizi isteyebilirsiniz.

Kombi Bakım Hizmetleri

Regal Kombi  ürünlerinin verimli çalışabilmesi için sürekli bakımlı olması önemlidir. Kombilerin, enerji tasarrufu sağlayarak kullanılabilmesi için yıllık bakımlarının yapılması gerekiyor. Periyodik bakım hizmetlerini, tüm müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Periyodik bakımlarda, cihaz içi temizliklerini yapıyor, arıza yapabilecek durumları tespit etmeye çalışıyoruz. Bakım sonrasında kombinin, ilk günkü gibi verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Klima Bakımları

Regal Klima Servisi olarak, ev ve iş yerlerinde kullanılan tüm klima modellerinin bakımlarını yapıyoruz. Sağlık açısından klima bakımlarının önemli olduğunu tüm müşterilerimize bildiriyoruz.

Klima bakımlarında şunları yapıyoruz;

  • Klima filtrelerini temizliyor,
  • İç ünite ve dış ünite içlerini temizliyor,
  • Bağlantılarını kontrol ediyor,
  • Soğutucu gaz basıncını kontrol ediyoruz.

Bakım sonrasında, çalıştırarak test ediyor ve verimli çalışmasını sağlayarak, teslim ediyoruz. Periyodik bakımlarda ve arıza bakımlarında, cihazların genel bakımlarını yatığımız için uzun süre sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

Servis Talebi

Regal marka ürünler için verdiğimiz servis hizmetlerimizi, aynı anda daha fazla müşterimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz, servis talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaralarımız arayarak, cihazlarının modelini ve yaptırmak istedikleri arıza türünü belirtmelidir. Regal Servisi servis talebi oluşturulduğunda, belirtmiş olduğunuz arıza türleri için ekiplerimiz tam donanımlı olarak gelecek ve kısa sürede sorunu çözecektir. Kombi, klima, şofben gibi tüm ürünleriniz için ekiplerimiz tecrübelidir ve deneyimleri ile sorunların güvenli çözülmesini sağlamaktadır.

Arıza Tamirleri

Elektronik cihazlarda meydana gelen arızaların, hemen giderilmesi, daha büyük sorunların oluşmaması için önemlidir. Regal ürünlerinde meydana gelen her türlü arıza tamir hizmetlerini, profesyonel olarak çözmeye çalışıyoruz. Uzman kadromuz ile tüm müşterilerimize Regal Kombi Servisi 7/24 hizmet vererek cihazlarındaki arızaları gideriyoruz. Arıza tamir işlemlerinde, arızalı parçaların durumuna göre parça değiştirme işlemleri yapıyoruz.

Parça değiştirme işlemlerinde Regal orijinal yedek parçalarını kullanıyor ve verdiğimiz hizmetin garantili olmasını sağlıyoruz. Yedek parça değişimlerinde, parça garantisi veriyor, sorunun tamamen çözülmesini sağlıyoruz. Regal Servisi verdiğimiz hizmetlerde, işçilik garantisi de vererek, verilen hizmetin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz, cihazlarının kullanımı ile ilgili merak ettikleri birçok soruyu telefonla bizlere sorabilir ve cevap alabilirler.