Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Seg Teknik Servis

Seg Teknik Servis

Seg Teknik Servis

Seg Teknik Servis Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Seg Beyaz Eşya Servisi sahiplerinin servis ihtiyacını karşılamak amacıyla Seg Televizyon Servisi olarak hizmet veriyoruz. SEG marka klimalarda yaşanan arızaların giderilmesi için büyük bir titizlikle çalışarak kişilerin klimaları kaliteli bir şekilde ısıtma ve soğutma amacıyla kullanmalarını sağlıyoruz.

SEG Klimaların Bakımı İçin Çalışıyoruz

Kocaeli’de insanlar tarafından kullanılmakta olan SEG klimaların bakımlarını yapıyoruz. Yaptığımız bakımla klimaların kişilerin hastalanmalarına neden olmalarını engelliyoruz çünkü yaptığımız bakımlar sayesinde klimalar kirli havayı ortama dağıtmıyor. Klimaların bakımını büyük bir titizlikle ve kaliteli temizleme ürünlerinden yararlanarak yapıyoruz. Böylelikle klimalar bir sonrası bakım tarihine kadar sorunsuz çalışıyor.

Klima Arızalarına Hızlı Çözüm

Seg Servis hizmetlerimiz arasında SEG klimaların arızalarının giderilmesi de yer alıyor. Klimalar beklenmedik anlarda arıza yaptıklarında Kocaeli’de yaşayan kişiler bizlere ulaştıklarında verdikleri adrese hızlı bir şekilde gidiyoruz. Böylelikle klimaların arızalarına da hızlı bir çözüm üretiyoruz. Büyük bir titizlikle klimaları inceleyerek ortaya çıkan arızayı gideriyoruz. Yaptığımız onarım sonrasında klimanın kontrolünü yaparak çalıştığından emin olarak adresten ayrılıyoruz.

Kocaeli Genelinde Hizmet

Seg Klima Servisi için Kocaeli genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle kişiler Kocaeli’nin hangi semtinde olurlarsa olsunlar klimaları için bizi arayarak bakım ve onarım hizmeti talep ediyorlar. Bizlerde yoğunluğumuza bağlı olarak hızlı bir şekilde adrese giderek uygun fiyatlar karşılığında hizmet veriyoruz. Seg Teknik Servis klimaların bakımı ve onarımının dışında montaj hizmeti de veriyoruz. Klima alan veya yer değiştiren kişilerin klimalarının profesyonel bir şekilde montajını yapıyoruz.