Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Lg Teknik Servisi

Lg Teknik Servisi

Lg Teknik Servisi

Lg Teknik Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Elektronik sektöründe büyük liderlerinden biri  Lg Televizyon Servisi ürünleri için en hızlı ve en güvenilir olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  Lg Servisi hemen hemen her ilde olduğu gibi bölgenizdede de bayiliklerimiz ve servis hizmetimiz bulunuyor. 'nin çeşitli bölgelerinde olan servislerimiz ile sorunuzu en kısa sürede çözmek için hizmet etmekteyiz.

Hizmet Saatlerimiz

Teknik destek insanlar için ürün alırken en çok dikkat ettikleri hususlardan biri olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına 7/24 servisimiz ile müşterilerimizi mahcup etmemek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yedek Parça

Lg Klima Servisi Ürünler zamanla kullanımdan dolayı çeşitli parçalarında sorunlar çıkartabilmektedir. Bu çıkan sorunları bakım ve onarım çalışmalarımız ile orijinal yedek parçaları kullanarak en iyi durumuna geri getirmekteyiz. Takılan yedek parçalar takıldıkları tarihten itibaren 1 yıl garantili olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Çalışma Kadromuz

Gelişen teknoloji ve ekonomik imkanlarla birlikte ürünlerin fiyatları da çok üst seviyelere çıkıyor.  Lg Servisi bunun sonucunda bu paraları ödeyen kullanıcılar bir sorun anında en iyi hizmeti almak istiyor.  Lg Klima Bakımı bizler de bunun için alanında en deneyimli ve yetkili bir uzman ekip ile en iyi şekilde hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.

LG Servisi Bölgeleri

Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez olmak üzere on iki bölgede hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Servisimizin yetkili numarası 0(262) 331 07 43  İhtiyacınızın olduğu her an bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.